Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

MoStar Maatbacılık - Biz Kimiz?

Her fikrin gerçekleştirilmesi konusunda size yardımcı olmaya hazırız.
Müşterilerin matbaa ve matbaacılık ürünleri ile ilgili her türlü talebini hızlı, kaliteli ve güvenilir bir şeklide karşılamayı, ihtiyaç halinde müşterileri daha iyi ve kaliteli çözümlere yönlendirmeyi misyon edinmiş olan şirketimiz, 2013 yılında kurulmuştur. Sağlam adımlarla büyüyen firmamız, Çeşitli dönemlerde yapmış olduğu yatırım ve yeniliklerle müşterileri odaklı butik hizmet vermeye devam etmektedir.

Matbaa ve matbaacılık ürünleri ile ilgili her çeşit ürün ve hizmeti müşterilerine sunma çabası ile teşkilatlanmamızı matbaacılığın birçok dalını kapsayacak şekilde tasarlayıp gerçekleştirdik. A’dan Z’ye hemen hemen tüm matbaa taleplerine cevap verebilen firmamız, üretiminin çok büyük bir kısmını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Bundan sonra da tıpkı bundan önce olduğu gibi modern baskı teknolojierini temin edip bünyemizde uygulayarak, yeniliklere öncülük ederek ülkemizde ve dünyada önde gelen matbaalar arasına girmeyi hedefliyoruz.

Müşterilerimizin sadece iş ortağı değil, aynı zamanda baskı ve matbaa konusunda danışmanı ve çözüm ortağınız olma isteğindeyiz.

Yapılacak her iş MOSTAR FORM MATBAACLIK için iş ortaklarıyla başladığı yepyeni bir projedir. Proje, en iyi sonucu elde etmek için alternatifleri belirlemekle, bunları paylaşmakla başlayıp akabinde elde edilen geri besleme sayesinde tasarımın, görsel ve maketlerin hazırlanmasıyla sürer. Gerçekleştirme aşamasında da doğru ekipman ve yöntemlerle sonuca ulaşmak, her bir projeyi hayata geçirmek için uyguladığımız adımlardır. Bunların sonucunda da başarılı çözümleri iş ortaklarımızla birlikte elde etmekteyiz.

Strateji planlama

Bunun için PR ve pazarlama stratejistlerimizle, grafik ve web tasarımcılarımızla, programcılarımızla, editoryal ekibimizle hasılı tüm gücümüzle eğer isterseniz yanınızdayız.

İş planlaması

İhtiyaçlarınızı anlayabilmek için sizi dinliyoruz ve işinizi tam olarak tanıyoruz, ihtiyacınız olan işinize uygun kurumsal kimliğinizi ve kurumsal kimliğinize uygun web sitenizi tasarlıyoruz.

Bizim Tercihimiz!

Çalışma Prensibi

Amacımız matbaa ve matbaacılık ürünleri yıllar boyunca edindiğimiz birikim ve tecrübemizi, kaliteli hizmet anlayışıyla birleştirip geniş ürün yelpazemizle mümkün olan en kısa sürede ve yüksek kalitede iş ortaklarımızın beğenisine sunmaktır.

Üretim departmanımızın hedefleri %100 müşteri memnuniyeti, planlı üretim süreci sayesinde hata oranının azaltılması ve teknolojiye uygun ekipman kullanımıyla kalitenin artırılmasıdır.

Başlıca Gallery “Kültür Kurumları için“; Afiş, Broşür, Katalog, katalog, faaliyet raporları,vb. “Ticari Kurumlar için“;çelik kapı katalogları, sürekli form, broşür, afiş, katlamalı broşür, dönkart, restoran mönüleri gibi ürünlerin yer aldığı “Baskılı Tanıtım Malzemeleri“; antetli, kağıt, antetli zarf, özel tasarımlı cepli dosya, sunum dosyası, kartvizit, cd etiketi ve cd zarfınu ihtiva eden “Baskılı Kurumsal Kimlik Malzemeleri“; masa takvimi, duvar takvimi, sümen takvim, ajanda, özel tasarımlı defter, bloknot, küpblok, not kağıtları gibi “Promosyon Malzemeleri“; şirket içi formlar, kendinden kopyalı formlar, sürekli formlar, baskılı fotokopi kağıtları, kendinden yapışkanlı kağıtlar (sticker), güvenlik etiketleri, kendi tasarlayabileceğiniz tüm baskılı formların içinde bulunduğu “Şirket Kırtasiyeleri“; özel tasarımlı kutular, kağıt poşetler, kağıt ve karton çantalar, koliler, baskılı ve sıvamalı koliler gibi ürünlerin yer aldığı “Ambalaj Malzemeleri“nden oluşur.

Tasarım

100%

Pazarlama

100%

Tecrübe

100%

Müsteri Memnuniyeti

100%
  • FATURA BASIMI KAYSERİ
  • GİDER PUSULASI BASIMI KAYSERİ
  • İRSALİYELİ FATURA BASIMI KAYSERİ
  • SERBEST MESLEK MAKBUZU BASIMI
  • SEVK İRSALİYESİ KAYSERİ
  • PERAKENDE SATIŞ FİŞİ