Anasayfa / Kartvizit

Kartvizit

Avukat Yunus Emre

Kartvizit

Yigit Celikkapi

Kartvizit

Hilal Celikkapi

Kartvizit

Manolya

Kartvizit

Kartvizit Basımı Kayseri

Kartvizit Örnekleri Kutucukları olacak

Kartvizit firmanızın tanıtımında en önemli tanıtım ürünlerinden biridir. Standart veya istenilen ölçülerde full renkli çalışılabilir. Ticari hayatta en sık kullandığımız reklam-tanıtım aracıdır. Tek yönlü yada iki yönlü olabildiği gibi çok farklı kağıt ve selefon seçenekleri mevcuttur.

Başlıca Kartvizit Çeşitleri:

  • Parlak selefonlu veya selefonsuz 250 gram Amerikan bristol kağıda tek yönlü kartvizit
  • Parlak-Mat selefonlu 350 gram kuşe kağıda tek/çift yönlü kartvizit
  • Mat selefonlu 350 gram kuşe kağıda tek/çift yönlü kısmi laklı (istenilen bölgeler parlaklaştırılır ve öne çıkarılır) kartvizit.
  • Tuale 280 gram kağıda tek/çift yönlü kartvizit
  • Gofreli(istenilen bölgelere kabartma verilmiş) kısmi laklı veya altın/gümüş yaldız seçenekli kartvizit.
  • Tamamen kişiye özel kağıt, selefon seçeneği ve özel kesimli kartvizitler.

Kartvizit Sipariş için;

Kartvizitlerde bulunacak bilgiler tamamen sizin isteğinize göre olabilmekle birlikte, Kurum logosu, kurumsal iş alanı bilgileri, şahıs adı, telefon - fax bilgileri, adres bilgileri, web adresi ve e-posta bilgileri bulunması gereklidir.

Ucuz Kartvizit Basımı ve Kartvizit Tasarımı

Toplu üretim şeklinde başka firmaların kartvizitleriyle birlikte basılmaktadır. 50 x 70 ofset baskı makinelerinde 72 adet kartvizit, 70 x 100 ofset baskı makinelerinde 144 firmaya ait kartvizitin beraber basılmasından dolayı renklerde %3 - %5 kadar renk farklılıkları olabilmektedir. İstanbul Ofset Matbaa olarak ucuz kartvizit önermemekteyiz.

Kurumsal Kartvizit Basımı ve Kartvizit Tasarımı

Kurumsal firmaların kartvizit basımında sorunsuz sonuçlar elde edebilmek adına üretimi yapılabilen kartvizitlerdir. Renk değerlerinin hassasiyet olması ile tek başına basımı yapılmaktadır. Renk, resim vb. görsellerinin basımında sorunsuz sonuçlar elde etmek için tamamen kuruma veya kişiye özel kartvizit olarak üretimi yapılmaktadır.