Anasayfa / Antetli Kağıt

Antetli Kağıt

Atölyem

Antetli Kağıt

BMN

Antetli Kağıt

Dağyaran

Antetli Kağıt

Dima Doors

Antetli Kağıt

Antetli Kağıt (Mektup Kağıdı) Nedir?

Antetli kağıt, müşterilerimizin tüm yazışmalarını yaptıkları ve tekliflerini yazdıkları, firmalarının profilini kendi müşterileri nezdinde yükselten bir basılı materyaldir.

Bir Antetli Kağıtta Neler Olmalı, Neler Bulunmalıdır?

Antetli kağıtta, firmanın logosu ve amblemiyle birlikte, adres bilgileri, internet sayfa adresi ve e-posta adresi de yer alabilir. Antetli kağıt tek renk basılabileceği gibi, dileyen müşterilerimiz 4 renk baskı ile arzu ettikleri rengi ya da özel olarak seçecekleri Pantone rengi antetli kağıtlarında kullanabilirler.

Antetli Kağıt Çeşitleri Nelerdir?

Antetli kağıtlarda, genel olarak 1. Hamut kağıt kullanılmaktadır. Antetli kağıt üretiminde kullanılan 1. Hamur kağıtlar 80 ile 120 gr arası tercih edilmektedir. Müşterilerimiz kullanmakta olduğumuz markalı, yüksek kaliteli ve lazer yazıcı uyumlu kağıtlarla herhangi bir kötü sürprizle karşılaşmazlar.

Antetli Kağıt Tasarımı ve Basımı

Antetli kağıt tasarımı müşterimizden ya da ajanslardan tamamen baskıya hazır şekilde gelebileceği gibi, firmamızla paylaşacağınız şirket logonuz, grafik departmanımız tarafından sizin için antetli kağıt üzerinde kullanabileceğiniz bir kurumsal kimlik haline getirilebilir.

Özel müşteriler için az sayıda gereksinim duyulan antetli kağıtların hazırlanması ve basımı, bünyemizde bulunan fotoğraf ve ofset baskı kalitesine sahip dijital baskı makinelerimizde hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirilir.